BEZPŁATNA WYSYŁKA OD 400 PLN!
zoom_out_map

Klocki LEGO City Ekipa kaskaderów 60255

44,99 zł
Brutto
Ofertę przegląda 8 osób.
Ilość
0

Z zestawem klocków LEGO City Ekipa kaskaderów (60255) młodzi amatorzy mocnych wrażeń mogą urządzić własny pokaz kaskaderski. W zestawie znajdują się motocykl oraz quad. Są też dwie minifigurki kaskaderów oraz płonąca rampa do skoków. Zabawki dla dzieci LEGO City to raj dla automaniaków! W zestawach z pojazdami LEGO City dzieci znajdą niesamowitą gamę superszybkich, superświetnych modeli aut do zbudowania. 

  • Zestaw Ekipa kaskaderów to dobry wybór na początek przygód w świecie LEGO City. Zaprojektowana dla miłośników szybkiej akcji zabawka inspiruje do swobodnej, samodzielnej zabawy w odgrywanie ról opartych na rzeczywistych sytuacjach.
  • Co jest w pudełku? Świetny motocykl i quad kaskaderski, dwie minifigurki kaskaderów w kaskach oraz płonąca rampa do skoków — wszystko, czego potrzeba do samodzielnej zabawy pełnej akcji!
  • Dzieci mogą połączyć samochody i postacie z tego zestawu z innymi oryginalnymi modelami LEGO, by tworzyć własne konstrukcje do zabawy lub ustawienia na półce.
  • Zestaw LEGO City Ekipa kaskaderów (60255) przeznaczony jest dla dzieci od 5 lat. Świetnie sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla miłośników odgrywania ról oraz składania modeli samochodów i innych zabawek.
  • Quad po zbudowaniu ma ok. 4 cm wysokości, 5 cm długości i 4 cm szerokości, a motocykl — ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości i mniej niż 2 cm szerokości.
  • Produkt nie wymaga baterii — siłą napędową ekipy kaskaderów jest ogromna wyobraźnia małych dzieci, więc zabawa może zacząć się natychmiast po otworzeniu pudełka!
  • Zestaw zawiera broszurę z instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS — interaktywne instrukcje budowania, które pomogą przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. Znajdziesz je w bezpłatnej aplikacji LEGO Life na urządzenia mobilne.
  • Zestawy z pojazdami z serii LEGO City to szalona zabawa dla każdego automaniaka. Obejmująone wypełnione funkcjami pojazdy i ciekawe postacie, które zachęcają do samodzielnego odgrywania ról i tworzenia swobodnych przygód w realistycznej scenerii.

 

Sprawdź inne zestawy z serii LEGO City. 

60255
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Klocki LEGO City Ekipa...

44,99 zł