BEZPŁATNA WYSYŁKA OD 400 PLN!
zoom_out_map

Klocki LEGO Harry Potter i Hermiona Granger 76393

599,00 zł
Obecnie brak na stanie
Ofertę przegląda 8 osób.
Ilość
0

Zrób WIELKIE wrażenie na młodych czarownicach i czarodziejach. Pomoże Ci w tym zestaw LEGO® Harry Potter™: Harry Potter i Hermiona Granger™ (76393) z dużymi modelami.

Duże figurki kultowych postaci
Zbudowane z klocków modele Harry’ego Pottera i Hermiony Granger pozwolą dzieciom jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Każda z figurek ma 26 cm wysokości i zachowuje się tak, jak mniejsze minifigurki LEGO — modele mają ruchome ręce, nogi i biodra. Ponadto figurka Harry’ego może obracać głową i ma zdejmowaną szatę wykonaną z materiału. Obydwie figurki można wyposażyć w zbudowane z klocków różdżki, które zachęcają dzieci do odgrywania magicznych historii. Po skończonej zabawie dwójkę przyjaciół z Hogwartu można ustawić w dowolnej pozycji i postawić na półce. Do każdej figurki dołączone są osobne instrukcje, więc podczas budowania może się wspólnie bawić dwoje konstruktorów.

  • Zrób WIELKIE wrażenie na młodych czarownicach i czarodziejach. Pomoże Ci w tym zestaw LEGO® Harry Potter™: Harry Potter i Hermiona Granger™ (76393).
  • Zestaw zawiera zbudowane z klocków modele Harry’ego Pottera i Hermiony Granger z ruchomymi rękami, nogami i biodrami. Ponadto figurka Harry’ego może obracać głową.
  • Modele postaci do zbudowania zachęcają do kreatywnej zabawy na wielką skalę, a gdy dobiegnie ona końca, dzieci mogą ustawić figurki w dowolnej pozycji i postawić na półce jako ozdoby.
  • Podaruj dzieciom w wieku od 10 lat niesamowite modele dwojga najbardziej znanych uczniów Hogwartu do zbudowania, zabawy i postawienia na półce.
  • Obydwie figurki mają 26 cm wysokości i zawierają osobne instrukcje, więc w zabawie może uczestniczyć jednocześnie dwoje konstruktorów.
  • Harry ma zdejmowaną szatę z materiału, a ponadto obydwa modele mają zbudowane z klocków różdżki. Figurki można ustawiać w różnych realistycznych pozycjach.
  • W zabawkach z serii LEGO® Harry Potter™ na fanów popularnego cyklu filmów czekają lubiane postacie, niezwykłe stworzenia i znane miejsca. Te zestawy to doskonały prezent dla każdego dziecka chcącego poczuć magię filmów.
76393

Specyficzne kody

Klocki LEGO Harry Potter i...

599,00 zł